Piloti Audi budou závodit pro dobrou věc

#RaceHome

Bez závodů na reálných okruzích se ve velkém rozšířilo virtuální závodění. Pro spoustu pilotů to je novinka, no někteří jsou na takový styl závodění již zvyklí.

Mike Rockenfeller se rozhodl založit svůj vlastní virtuální šampionát s názvem #RaceHome. Série se bude jezdit na konzoli PlayStation 4 s vozem Audi e-tron Vision Gran Turismo. Fanoušci Audi a profesionální Simraceři budou závodit proti šesti pilotům Audi. Do série se zapojí všech šest továrních pilotů, tedy Mike Rockenfeller, Loïc Duval, Jamie Green, Nico Müller, Robin Frijns a René Rast.

Platforma Playstation byla zvolena, kvůli svému celosvětovému rozšíření. Ti co jsou členy Playstation Networks každý týden mohou bojovat o pozici na roštu. Šestice pilotů před každým závodem vybere nejlepší vzhledy vytvořené na Audi e-tron Vision Gran Turismo. Stačí svůj návrh zveřejnit na sociální síti s označením #AudiTogether a #WeStayHome. Ten nejvíce kreativní vyhrává.

#RaceHome chce získat peníze pro charitativní účely uvnitř komunity motorsportu. Cílem jsou hlavně ti, které živí motorsport a jsou na volné noze. Tím, že se teď nezávodí, tak přišli o jakékoliv prostředky.

První závod se koná v úterý 21. dubna od 20:00 středoevropského času. Živý přenos bude možné sledovat na www.twitch.tv/visionrcco

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*