Audi nasazuje třetí auto! Za volant usedne Habsburg

© WRT

V posledních dnech se spekulovalo o tom, že stáj z Ingolstadtu učiní stejný krok jako BMW s Kubicou a využije svůj testovací vůz jakožto další auto pro závody. S potenciální novou sedačkou byl spojován Ferdinand von Habsburg, který vloni reprezentoval barvy týmu R-Motorsport.

Ve středu dopoledne se tyto zvěsti potvrdily. Habsburg skutečně získal angažmá a je zpět ve hře. Třetí RS 5 nasadí soukromá stáj WRT.

“Jsem rád, že mohu přidat třetí auto do naší sestavy. Jakmile se tato příležitost objevila, okamžitě jsme se ji chopili,” uvedl šéf týmu Vincent Vosse. “Ferdinanda jsem si poprvé všiml v Macau v roce 2017. Odjel fantastický závod, do poslední zatáčky bojoval o vítězství. Udělal na mě dojem a v poslední době jsme byli v kontaktu. Je talentovaný, rychlý a čistý závodník a opravdu se mi líbí jeho přístup k závodění. Jsem si jistý, že bude cenným přírůstkem v týmu také proto, že má v DTM rok zkušeností. Společně s Edem (Jonesem) a Fabiem (Schererem) tvoří trio mladých pušek, které se perfektně shodují s cíli WRT.”

“Říká se, že pokud žijete svůj sen, nikdy to nebude tak dobré, jak jste si to představovali, ale DTM rozhodně nezklamalo. Mám pocit, že jsem minulý rok odvedl dobrou práci a dokončil sezonu na slušném místě. Takže jsem odhodlaný se vrátit zpět a pokračovat tam, kde jsem začal. Audi RS 5 bylo minulý rok opravdu ohromující a nemůžu se dočkat, až jej budu řídit. A že mám za sebou tak prestižní a respektovaný tým jako WRT mi dává víru v to, že to bude moje doposud nejlepší sezona. Moc děkuji všem, kteří tak tvrdě pracovali, aby mě sem dostali,” raduje se Habsburg.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*