Zamíří Button ze Super GT do DTM?

© Media DTM

Jenson Button, který svoji Hondu NSX-GT dovezl při debutu v DTM v sobotním závodě na Hockenheimringu na fantastickém devátém místě, bude v dalším podniku, kde se setkají vozy DTM a Super GT na okruhu ve Fudži, chybět. Zároveň oznámil, že letošní sezona pro něj byla v japonské sérii závodních vozů tou poslední.

‘Dream Race’ ve Fudži bez Buttona, zato s Kobajašim v BMW

Objevily se však spekulace, že by na startovním roštu DTM mohl příští rok přeci jenom stát, a sice v jednom z německých “cesťáků”. Britský závodník tyto zvěsti nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

“Momentálně na příští rok nic nemám. Ještě nemám žádné plány,” přiznal mistr světa formule 1 z roku 2009, jehož cituje portál speedweek.com. “Uvidíme. Víkend jsem si užil, nejen závodění, nýbrž také atmosféru. Možná dostanu jednoho dne šanci proti těm klukům závodit. Vypadalo to, že je to opravdu bavilo.”

Čí barvy by si přál reprezentovat?

Aktuálně se startovní listina skládá ze tří konstruktérů – BMW, Audi a Aston Martinu. Má Button nějakého favorita, jehož overal by chtěl oblékat? “Vždycky upřednostňuji vítězný tým.”

Kromě toho vyhledává také zábavu. Asi také z toho důvodu si namísto ‘Dream Race’ ve Fudži vyzkouší rallyový závod Baja 1000 v kategorii Trophy Truck. “Bude to úžasné, neboť je tento závod šílený. Už se na to moc těším. Absolvuji ho s několika kamarády.

Jezdím už jen proto, že závodění miluji. Chci vyzkoušet různé věci a získávat nové zkušenosti,” uzavřel devětatřicetiletý rodák z Frome.

Rocket Motorsport

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*