Tým ISR odváží ze Zandvoortu čtyři body

Foto: ADAC GT Masters

Pátý podnik ADAC GT Masters nepřinesl týmu ISR tolik, co očekával. Po náročném víkendu ale nakonec dovezl tým alespoň čtyři body.

Český tým získal na Nürburgringu první vítězství, přičemž byl tým připraven na obhájení své výhry a potvrzení kvalit Audi R8 LMS. Jezdci dostali handicap 30 kg navíc, jelikož předchozí závod vyhráli.

Foto: ADAC GT Masters

Vše se začalo komplikovat, když Salaquarda nemohl kvůli červeným vlajkám dokončit svá rychlá kola. Díky tomu startoval tým ISR z konce startovního pole. Závod číslo 1 týmu nic nepřinesl, a tak se tým rozhodl, že dobrovolně odstoupí, aby předešel poškození v důsledku defektu, či poškození vozu.

Neděle už byla pro tým ISR pozitivnější. Stippler zajel v kvalifikaci skvělou devátou pozici. Posádka během závodu držela dobré tempo a odměnou jim byla celková osmá příčka za čtyři body.

vyjádření pro ADAC GT Masters: 

Igor Salaquarda (týmový šéf ISR): “Vše nešlo přesně podle plánu, především v závodě číslo 1. Celý tým se ale nevzdal a díky jejich práci mohl Frank a Filip ukázat celý potenciál v závodě číslo dvě, kde znovu dokončili na bodech”.

Další závod se jede o víkendu 7.9.-9.9. na Německém Sachsenringu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*