Total 24h of Spa: Kombinace jezdců DTM a ADAC GT Masters

Foto: Blancpain GT Series

O víkendu 26.-29.7. zavítá kalendář závodů Blancpain do Belgického Spa. Letošní ročník bude hostit neuvěřitelných 68 vozů, ve kterých se ukáže mnoho současných či bývalých závodníku DTM a ADAC GT Masters. Závod bude na celých 24 hodin startovat v sobotu 28.7. v 16:35.

Foto: Blancpain GT Series

Během tohoto týdne probíhají ve Spa přípravy a testy na závod. Časy jsou lehce irelevantní, jelikož se ještě jednotlivé rozestupy budou řešit pomocí balance of performance (rovnováha výkonu).

V rámci bývalých či současných pilotů DTM lze spatřit Lucase Auera, Toma Blomqvista, Mara Engela, Marcela Fasslera, Robina Frijnse, Maxi Goetze, Huberta Haupta, Thomase Jagera, Daniela Juncadellu, Pierra Kaffera, Maxime Martina, Miguela Molinu, Garyho Paffetta, Vitaly Petrova, Franka Stipplera, Adriena Tambeyho, Christiana Vietorise, Dirka Wernera, Markuse Winkelhocka a v neposlední řadě Marco Wittmanna.

Startovní listina stále není konečná, je možné, že nastoupí i Jamie Green a Martin Tomczyk.

Foto: Blancpain GT Series
Foto: Blancpain GT Series

Závod ve Spa stojí za zvážení i pro Českého fanouška, jelikož okruh je na začátku Belgických hranic(z Prahy přibližně 800 km). Vstupenka na celý závod vychází na 38 eur. Vstupné na závod včetně paddocku je za 69,5 eur. Za tuto cenu tolik jezdců jinde neuvidíte!

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*