R-Motorsport a Aston Martin v Super GT? Šéf týmu to nevylučuje

Tým R-Motorsport s vozy Aston Martin sice opustil DTM, ale i tak je stále kolem celé situace rušno. Florian Kamelger, který vede tuto stáj prozradil, že by se mohlo všechno zaměřit směrem k Japonsku.

„Nemohu mluvit za Andyho Palmera (generální ředitel Aston Martin Lagonda), ale na společné tiskové konferenci řekl, že Japonsko je pro nás důležitým trhem – a třída GT500 je velmi atraktivní a zajímavá.“

R-Motorsport původně plánoval vstoupit do DTM až v letošním roce a chtěl se účastnit i Super GT. Podle člena představenstva HWA Ulricha Fritze měl britský tým JOTA Sport pomáhat s přípravami R-Motorsportu v Japonsku pro Super GT.

„Jsem plně motivován k realizaci takového projektu. Ať už je to jeden nebo dva závody – nebo možná jen několik závodů – to je další otázka. Ale příští rok bych rád viděl Aston Martin v závodě Super GT,” řekl šéf Kamelger v průběhu minulého roku.

Může se tak pokusit Aston Martin vrátit co by účastník Super GT a tím se propojit s DTM trochu jiným způsobem?

Další kroky týmu jsou nejasné, jelikož plány pro letošní rok budou teprve oznámeny. Zajímavé je, že R-Motorsport nabídl své vozy k odkoupení ještě před oznámením odchodu z DTM.

„Právě jsme odešli ze šampionátu, zatím je konec,“ dodává Kamelger.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*