Oficiálně: Aberdein potvrzen u BMW

(c) BMW

Před týdnem jsme vás informovali o možnému odchodu Aberdeina ze služeb Audi. Jihoafričan měl podle spekulací zamířit do Mnichova k BMW.

Spekulace již ovšem nejsou spekulacemi. Dnes došlo k potvrzení Aberdeina jako šestého pilota továrního BMW. Jihoafričan předváděl v zákaznickém WRT skvělé výsledky. Ty mu ovšem sedačku ve voze Audi nezajistily. Naopak si toho všimli u BMW a rozhodli se po mladíkovi sáhnout. Ten tak zaujímá místo Spenglera. U BMW tak uvidíme kromě Aberdeina Wittmanna, Enga, Glocka, van der Gardeho a navrátilce Auera.

“BMW mi dalo úžasnou příležitost stát se továrním pilotem pro nadcházející sezónu a za to jsem jim vděčný. Budu mít možnost navázat na svou nováčkovskou sezónu 2019,” řekl Aberdein v oficiálním prohlášení BMW.

“Jsem potěšen, že mohu poslední tovární sedačku dát tak nadějnému a talentovanému závodníkovi,” prohlásil Jens Marquardt. “V poslední sezóně ukázal svůj potenciál, když byl adekvátním soupeřem svých značkových kolegů, ale také je dokázal pravidelně porážet. Jsme si jistý, že bude skvělým přínosem týmu. Společně s navrátilcem Auerem a naší původní čtveřicí budou tvořit vynikající tým.”

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*