Kobajaši po prvním závodě s vozem DTM: Nemohl jsem zkrátka s nikým bojovat

BMW Team RBM, BMW M4 DTM, Kamui Kobayashi, SUPER GT x DTM Dream Race, Friday, Free Practice, FP, Fuji Speedway © SUPER GT

Kamuj Kobajaši má za sebou první závod s vozem BMW M4 pro DTM. Zkušený japonec se ale celým víkendem protrápil, jelikož podle jeho slov měl problém s pneumatikami a rychlostí samotnou.

„Ztrácíme v hodně místech samotné tempo a máme velikou degradaci pneumatik. V úvodu jsem se nestaral o opotřebení a zkoušel jsem pouze tlačit. Získal jsem několik pozic, ale poté přišel obrovský propad,” prozradil japonec.

„Poté jsem se snažil šetřit pneumatiky, ale to nešlo, stále jsme měli velkou degradaci. Nakonec jsem se propadl o hodně pozic, což je škoda. Měli jsme také nedostatek přítlaku, takže jsme byli dost limitováni. Alespoň nám nechyběla rychlost v rychlých zatáčkách, takže nemohu říct, že jsme se trápili všude. Je to velká škoda, ale tak to je.

SUPER GT x DTM R1 HIGHLIGHTS

Couldn't see the race? Here's your #SuperGTxDTM one minute summary. 🗻🎌 It's worth it, because this race had it all: a virtuoso winning performance, pit-stop spills, and tense action up and down the whole field. Have fun watching 🍿🎬👇🏼

Zveřejnil(a) DTM dne Sobota 23. listopadu 2019

Tento vůz jsem nikdy neřídil, takže jsem zkrátka ani nevěděl, jak s ním jezdit. Navíc s pneumatikami Hankook a v takových podmínkách.”

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*