Jezdci Mercedesu nejsou po sobotním závodu příliš spokojeni

© DTM media

Tým Mercedes zatím během celé sezóny ovládl vždy minimálně jeden závod ze dvou, během závodního víkendu. První závod na Nürburgringu zatím získal Mercedes “jen” třetí pozici.

Gary Paffett byl tím, kdo dokončil třetí.

“Pódium je pro mě dobrým výsledkem. Mým cílem je získat v každém závodě co nejvíce bodů. jsem samozřejmě trochu zklamaný, jelikož jsem startoval druhý, a dokončil jsem třetí. Nicméně René Rast a BMW byli dnes silnější. Musíme si sednout a najít něco lepšího pro druhý závod.”

Druhým Mercedesem na bodech byl Pascal Wehrlein, který odjel dobrý závod.

“Bohužel jsme nemohli být lépe, než na sedmé pozici. Hned po startu jsem se dostal do pár problémů, což mě stálo pozice. Dále jsem utrpěl i nějaké poškození, takže jsem překvapen, že auto jelo tak dobře. Myslím si, že je viditelné, že ostatní automobilky těží z nastavení tlaku pneumatik. Vidíme, jak se pneumatiky zlepšily, a  proto nemají takové opotřebení.

Paul di Resta před závodem vedl celkové pořadí, ale po kolizi s Engem skončil bez bodů.

“Pro mě to dnes bylo zklamání. Startoval jsem osmý, což nebylo ideální, nicméně i tak jsem mohl získat body. Mohl jsem pokračovat v dalším zisku top 10, ale to se bohužel nestalo. Když jsem předjížděl, dostal jsem ránu zezadu a tím pro mě závod skončil. Doufám, že to bude v druhém závodě lepší.”

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*