Fake news: Hülkenberg vyvrací spekulace o přechodu do DTM

Nad dalším pokračováním Nika Hülkenberga ve formuli 1 se stahují mračna. V Renaultu byl nahrazen Estebanem Oconem a Red Bull o jeho služby také nemá zájem. Byl rovněž spojován s kokpitem Alfy Romeo. Jenže ta v pondělí odpoledne potvrdila, že po boku Kimiho Räikkönena bude i nadále Antonio Giovinazzi. Poslední alternativou tak zůstává Williams, ovšem tam se Hülkenberg zajisté nehrne, a to kvůli katastrofální formě tradiční stáje z Grove. Avšak i Williams má svého favorita – Nicholase Latiffiho.

Údajně o rodáka z Emmerichu projevil zájem tým formule E, Jaguar. Jenže na angažmá v šampionátu elektrických formulí ještě není připraven a navíc šampionátu zcela nefandí. “Ještě jsem se formulí E nezabýval. Přestože je zajímavé, co se tam děje’” řekl v rozhovoru pro Süddeutschen Zeitung, ve kterém sérii dokonce zkritizoval: “Chybí tam emoce. Nemá to zvuk. A auta jsou značně pomalejší než ty ve formuli 1.”

Kam by tedy mohl zamířit? Podle italské mutace portálu Motorsport.com by mohl 32letý závodník přejít do DTM, ve kterém by reprezentoval barvy BMW. Onu novinku by pak měl oznámit tento týden v úterý.

Nicméně samotný Hülk tyto spekulace na svém účtu na Twitteru vyvrátil: “Velké díky Motorsport-Total.com za aktualizaci o mé kariéře. Propříště možná méně kachen?”

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*