Čas jít dále….

DTM Media

V Belgii již se sice rozeřvaly motory DTM, ale bohužel to neznamená, že se opět uvidíme u nás na webu.

Čas se totiž postavil proti nám. Tento web vznikl jako nápad ke studentskému životu. Na psaní závodů, tak bylo vždy dostatek času. Omezit plány s rodinou nebyl problém, protože se našel jiný. Toto již bohužel je dávno pryč. Nastal totiž život pracovní. Má pracovní doba mi již neumožňuje psát soboty a čas s rodinou a kamarády se stal omezeným. Již v posledních měsících jste mohli zaznamenat úpadek zde na webu. Ano, potvrzení odchodu Audi tomu zrovna nepomohl.

Všichni tři máme jiné projekty či zájmy. A vedle nich se web, který je 100% koníčkem úplně nevejde. Já raději tu trochu času strávím s grafikou či štětcem v ruce. Bára Goldmannová i Jiří Košta toho mnohem více v motorsportu dosáhnou mimo tento web. A je jedno jestli za klávesnicemi, mikrofonem či hledáčkem fotoaparátu.

Když si to tak přiznám mé nadšení pro DTM již vloni bylo jak na horské dráze. Byly závody, které jsem psala s radostí od startu do šachovnice a pa k ty byly ty co jsem psala z povinnosti. A tak nadešel čas posunout se dál. Nechci přibírat někoho nového a celé to na něj hodit. Možná se na této stránce ještě někdy setkáme a možná taky už ne.

Nevíme co se stane příští rok s DTM. Osobně budu ráda, když si na pár závodů v sezóně najdu čas, protože to vypadá, že fanoušci se s DTM přímo z tribun nerozloučí a to je mi možná nejvíce líto. A mohu jen litovat, že jsem se vloni na ten okruh nepodívala.

Děkuji

Michaela Morávková, šéfredaktor

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*