ADAC GT Masters: Timo Bernhard po rekordu útočí na pódium

Foto: porschenewsroom.com

Timo Bernhard měl posledních pár měsíců opravdu náročných. Všechno to začalo jeho debutem v ADAC GT Masters,poté následoval závod s Porsche 911 RSR v 24 Hours of Le Mans, následovně traťový rekord na Nürburgring Nordschleife za volantem Porsche 919 Hybrid Evo. Nyní se Timo chystá na 24 Hours of Spa se svým vlastním týmem. Na okruh, kde vytvořil světový rekord se v srpnu v rámci ADAC GT Masters vrátí.

Foto: ADAC GT Masters

Bernhard se po Spa hodlá plně zaměřit na ADAC GT Masters. Dlouhých 10 let závodil pouze s prototypy Le Mans, takže na vozy specifikace GT3 si ještě musí zvykat. 24 h závod ve Spa by mu mohl velmi pomoci.

Foto: Twitter.com

Sezóna ADAC GT Masters je zatím pro posádku s číslem 17 nahoru a dolů. Nejlepším výsledkem je aktuálně čtvrté místo z prvního závodu na Red Bull ringu. Sám Bernhard má pocit, že vůz už se chová mnohem lépe než na začátku sezóny, a celkový vývoj jde správným směrem. Velkým důvodem je prý i nasazení druhého vozu, jelikož tým má větší možnost zisku dat z jízd.

Vozům Porsche budou následující tratě na Nürburgringu a Hockeinheimu vyhovovat. Posádka Bernhard a Estre tak cílí na pódium, cokoliv jiného by pro tak silnou sestavu bylo zklamáním.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


*